حمله انتحاری به کاروان نیروهای خارجی در کابل یک کشته و ۲۲ زخمی بر جا گذاشت

kabulblast

حمله انتحاری به کاروان نیروهای خارجی در

کابل یک کشته و ۲۲ زخمی بر جا گذاشت

سه شنبه ٠٩ سرطان ١٣٩٤ ساعت ١٣:٢٧

 مقام‌های وزارت امور داخله افغانستان بر اساس گزارش‌های اولیه، می‌گویند که در حمله انتحاری به کاروان نیروهای خارجی در مکروریان سوم کابل، یک نفر کشته و بیست و دو نفر دیگر زخمی شده‌اند.

مقام‌های وزارت امور داخله افغانستان بر اساس گزارش‌های اولیه، می‌گویند که در حمله انتحاری به کاروان نیروهای خارجی در مکروریان سوم کابل، یک نفر کشته و بیست و دو نفر دیگر زخمی شده‌اند. مقام‌های وزارت امور داخله افغانستان بر اساس گزارش‌های اولیه، می‌گویند که در حمله انتحاری به کاروان نیروهای خارجی در مکروریان سوم کابل، یک نفر کشته و بیست و دو نفر دیگر زخمی شده‌اند.
این حمله حوالی ساعت ۱:۲۰ دقیقه بعد از ظهر  امروز در سرک میدان هوایی  در نزدیکی دادگاه عالی و سفارت امریکا در کابل رخ داده است.
صدیق صدیقی، سخنگوی وزارت داخله تایید کرده که در این حمله، کاروان نیروهای خارجی که از محل می‌گذشته، مورد حمله قرار گرفته است.
بر اساس گزارش‌ها، مهاجم انتحاری سوار بر موتر بمب‌گذاری شده بوده که مواد منفجره همراه خود را در نزدیکی کاروان نظامیان امریکایی انفجار داده است.
صدیق صدیقی در صفحه تویتر خود نوشته که بر اساس گزارش‌های اولیه، یک نفر که غیر نظامی بوده در این رویداد کشته شده و بیست و دو تن دیگر که تمامی غیر نظامی بوده نیز زخمی شده‌اند.
گروه طالبان مسئولیت حمله به کاروان نیروهای خارجی را در کابل بر عهده گرفته و ادعا کرده که در این رویداد به نیروهای خارجی تلفات و خساراتی وارد شده است.
در صفحه تویتر ماموریت حمایت قاطع در افغانستان نیز وقوع حمله به کاروان نیروهای خارجی تایید شده و آمده است که در این رویداد، به نیروهای خارجی و تجهیزات آنان آسیبی نرسیده است.
صدای انفجار موتر بمب‌گذاری شده از فاصله‌های دور شنیده شده و شیشه‌های ساختمان‌های اطراف محل رویداد شکسته شده است.

خبرگزاری بخدی

Comments are closed.


Hit Counter provided by technology news