جاسوس انگلیسی که درمسجد “پل خشتی” جماعت میداد که بود؟

جمهوری خراسانآخرین مطالبجاسوس انگلیسی که درمسجد “پل خشتی” جماعت میداد که بود؟

جاسوس انگلیسی که درمسجد “پل خشتی” جماعت میداد که بود؟

 

بمنظور داخل شدن به عمق بازی { سازمان جاسوسی انگلیس} mi6 در افغانستان  و منطقه ، نخست عمق استراتیژی انگلیس ها را در دشمنی با جهان اسلام ،به توضیح گرفته و سپس می پردازیم به نخستین حرکت و عملکردهای mi6 {سازمان جاسوسی انگلیس} با ارسال جواسیس در لباس ملا و عالم در افغانستان.

{ چگونه اسلام را نابود کنیم ؟ } عنوان کتابیست که تهداب سازمان های استخباراتی {mi6, mi5 } انگلیس راتشکیل میدهد. این کتاب دو قرن پیش توسط مغز های متفکر استراتیژیست انگلیس برای تطبیق استراتیژی های درازمدت خود در جهان اسلام تهیه و آنرا اساس گذاری سرخط سیاست های خارجی و سلطه جوی خود  در حال و آینده های دور قرار دادند و میدهند.

jamesbond1

“مستر همفر” جاسوس انگلیس در کشورهای اسلامی در کتاب خاطرات خود در باره تطبیق مواد های این کتاب {چگونه اسلام را نابود کنیم؟} می نویسد :

{ بعد از بسیار جنگ ها و تجربه ها در یافتیم که به هیچ وجه نمی توان  با اسلام از درِ جنگ پیش آمد و آنرا از بین برد ؛ اندیشه ای رهبران دولت ِ بریتانیا ی کبیر  بر آن شد که اسلام را با نقشه ای دقیق و حساب شده و با شکیبایی بس درازمدت از داخل نابود کنند ، درست است که ما سر انجام باید دست به کار نظامی بزنیم ، اما این تصمیم را در مرحله آخر ، زمانیکه کشور های اسلامی را به ضعف کشانده ایم ، به مورد اجرا در می آوریم ، ما به هر جز از پیکره اسلام چنان تیشه ای میزنیم که دیگر نتواند قوایش را جمع و اقدام به مقابله به مثل کند.}

یک فصل این کتاب را برافروختن آتش جنگ و شورش های داخلی  و مرزی میان مسلمین و غیر مسلمین  و نیز بین خود مسلمانان در کشورهای مختلف در طول زمان تا آنکه نیرو مسلمین به تحلیل برود و از اندیشه پیشرفت و یکی کردن صفوف خود غافل شوند و توان فکری و منابع مادی آنها از بین برود ، جوانان و نیروهای فعال و کار آمد شان نابود شوند و هرج مرج و نزاع در میان مسلمانان حاکم گردد ، تشکیل میدهد.

686_250_350

به اساس تطبیق مواد ها ی همین کتاب بود که mi6 انگلیس { سازمان جاسوسی}  منازعه یا خط مرزی دیورند و کشمیر را درکنار افغانستان و هندوستان در دو سوی پاکستان بعنوان پایگاه همیشگی و باب الورود خود بمثابه درد سر منطقه ، جاری نگهداشتن تنش های قومی میان مسلمانان و تطبیق اهداف خود در آینده های دور به میراث گذاشت.
هر نوع منازعه ، جنگ و قتل میان کشمیری ها ، پاکستانی ها و افغانها جاری نگهداشتن خون مسلمانان و فعال نگهداری آسیاب mi6 در منطقه بوده و است ؛ شکل گیری اداره و رهبری پاکستان در جغرافیای منطقه قبل از اینکه یک کشور مستقل اسلامی باشد  یک تشکیلات مرموز و مافیایست که در راستای منافع منطقه یی قدرتهای بزرگ بخصوص انگلیس و امریکا رقم خورده ، رهبری و هدایت می شود.

انگلیس ها از وحدت و رشد فکری جهان اسلام در خوف بودند و هستند و سعی کردند با اعزام اجنت ها و جاسوسان ِ خود در افغانستان مانع رشد فرهنگ و فلسفه علمی اسلام گردیده و افغانها را در حیطه عقیده و خرافات از اصل اسلام دور و احساسات عقیدوی آنها را در گروی سحر و جادو نگهدارند و درتامین این مامول نمایندگان خود را در لباس پیر و حضرت و شیخ و طالب با عبا و قبا و دستار و چلتار آراسته به افغانستان اعزام نمودند تا اهداف سیاسی و استعماری خود را بوسیله همین فرستادگان مسلمان نما زیر چتر اسلام در افغانستان  بدست بیاورند ، که مشت نمونه خروار از چند تن آنها و کارنامه های آنها که درکتاب ” افغانستان در مسیر تاریخ “از آنها ذکر بعمل آمده و در کتاب  ”  افغانستان تخته خیز استعمار” از صحفه ۲۳ الی ۲۸ کاملآ چهره های جواسیس را آفتابی ساخته است ، نام می گیریم:

109

Lawrence450

یکی از  اجنت های مرموز و دست پروردگان انگلیس شخصی  بنام مستعار سید حسین معروف به نقیب از طریق هندبریتانیوی در زمان حبیب الله خان وارد افغانستان و در جلال آباد در ناحیه چار باغ جا بجا شد ، که به شیوه پیر و مرشد دام تزویر سرراه مردم بی آلایش و باک طینت آن ولا نهاد و عقاید ِ پاک مردم را در ریا و ساحری بست و مردم را در جهل خرافات فروبرد ؛ مردم را علیه امان الله به قیام کشاند  در محوطه اقامتگاه بهاری که بنام باغ نقیب شهرت یافت ، چرس را بنام بته فقیر مورد استفاده جوانان قرار داد و آب چرک دست و پا خود را منحیث آب تبرک و شفا بخش بالای مردم نوشانید.

توماس ادورا لارنس ، یکی از چهره های مرموز سیاسی انگلیس که در افغانستان مشهور به “حاجی پیرکرم شاه” شهرت یافته بود ، وی با عبا و قبا ملایی هرروز شعبده بازیها از خود کرامات نشان میداد و مردم را بر علیه دولت به شورش می کشاند و دعوت می کرد ؛ همین لارنس بود که هزاران قطعه عکس عریان ملکه ثریا را در بین  مردم توزیع داشت ، این عکس ها بصورت فریبانه طوری مونتاژ گردیده بود که سر از ملکه ثریا و بدن از یک زن انگلیسی گرفته شده بود ، وی حتی در مسجد پل خشتی مردم را نماز داده است.

اجنت انگلیس شخصی با نام مستعار “قیوم مجددی” در سال  ۱۹۰۲ وارد افغانستان شد و در بازار تجارتی کابل مدرسه ای را بنا گذاشت که بعد ها به اسم حضرت شوربازار شهرت یافت، مرکز تربیوی این خانواده سرهند پنجاب بود که از مدرسه هند بریتانیوی به کشور مورد نظر اعزام می شدند ،شیرآغا مجددی ، نورآغامجددی ، میاجان مجددی و …  از ماموریت کلاه گذاری سرشاهان افغانستان به مقام و القاب نورالمشایخ ، شمس المشایخ و… دست یافتند که نمایندگان مالی شان با ابعاد گسترده تر از تشکیلات مالی دولت با کمک های همیشه گی انگلیس ها ،  بنام خلیفه در سراسر افغانستان حضور یافتند و به گمراه کردن مردم می پرداختند.

سر انجام فعالیت های مشترک نقیب { سیدحسین تبارانگلیس} دلارنس { حاجی پیرکرم شاه} و اجنت های حضرت ها بود که حکومت غازی امان الله و حبیب الله خادم دین رسول الله را سر نگون و زمینه را به انگلیس زاده ها { نادرخان که توسط خالق هزاره ترور شد} مساعد ساخت و نفاق و شقاق را میان اقوام باهم برادر افغان دامن زد ، که زخم چرکین آن تا فعلآ در سینه ای افغانها تازه است.

همینطور از پروژه گروه طالبان که تحت نام  اسلام ، سیاست زمین سوخته ، عمار منار کله ها ، تخریب و نابود سازی آثار تاریخی و انجام حملات انتحاری ، سیمای اسلام و فرهنگ  و فلسفه اسلام را طور انعکاس دادند که در کتاب { چگونه اسلام را نابود کنیم ؟ } انگلیس برای نابودی اسلام طرح ریزی کرده اند.

طالبان کسی نبودند وهویتی سیاسی نداشتند ، آنها را سازمانهای استخباراتی {  mi6 , mi5} انگلیس طراحی و نقشه ریزی کرده اند ؛ کار خانه تولید طالب هم مدارس علوم دینی { نمایندگی های دیوبند} پاکستان است ، که mi6 انگلیس از زمان حضور در هند تا اکنون به شیوه های خیلی مرموز این مدارس راتمویل و نگهداشته است.

58014_orig

تمویل مالی این گروه از طریق حامیان mi6 ، سازمان استخباراتی عربستان سعودی و امارات عربی و قطر ، تدارک دیده می شود . امریکا به مشوره mi6 انگلیس در زمان حضور مجاهدین در صحنه  از این گروه تلویحآ حمایت سیاسی و مالی  نمود ؛ اکنون هم که امریکا  در افغانستان حضور دارد با این گروه  می جنگد و با ایجاد دفتر گاه در قطر یا در ترکیه و یا در عربستان ، دوستی و دشمنی آن با این گروه کاملآ نا شناخته و در پرده های رمز و راز بازی های استخباراتی قرار دارد.

افغانها اگر میخواهند به استثمار ، استعمار و استحمار خاتمه داده و از  بلاهای استخباراتی { انتحار وانفجار} برای همیشه رهایی یابند باید دشمن اصلی و پشت پرده  خود را بشناسند . پلان های انگلیس در افغانستان همچنان در جریان است فقط با استفاده از جاسوسان جدید.

بله اینان هستند دشمنان واقعی اسلام ! روباه کثیف ، انگلیس!

Flag_of_Confederation_of_North_America-2

خواهشمندیم این مطلب را در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارید تا چهره  واقعی دشمنان اسلام را به هم وطنان معرفی کرده باشید.

اجرکم عند الله

Comments are closed.


Hit Counter provided by technology news