چهار محافظ ظاهر قدير کشته و زخمى شدند

nangarhar-province1

چهار محافظ ظاهر قدير  کشته و زخمى شدند

 

Aug 30, 2017 – 11:25

جلال آباد (پژواک، ٨ سنبله ٩٦): در نتيجه حملۀ انتحارى در مقابل خانۀ ظاهر قدير عضو ولسى جرگه در ننگرهار، دو تن کشته شده و دو تن ديگر جراحت برداشته اند.

عطاءالله خوگيانى سخنگوى والى ننگرهار، در محل رويداد به خبرنگاران گفت که حوالى ساعت ١٠:٠٠ صبح امروز، دو مهاجم انتحارى در مربوطات ناحيۀ اول، بر خانۀ ظاهر قدير نمايندۀ مردم ننگرهار در ولسى جرگه، حمله نموده اند.

او گفت که نخست يک مهاجم انتحارى، در دروازه خود را منفجر کرده؛ اما دومى از سوى محافظين قدير کشته شده است.

به اساس معلومات خوگيانى، در اين رويداد دو محافظ ظاهر قدير نيز کشته  شده و يک تن ديگر جراحت برداشته است.

لوى پاسوال عبدالرحمن رحيمى قوماندان امنيۀ ننگرهار، در محل رويداد به خبرنگاران گفت که تحقيقات ابتدايى آنها نشان مى دهد که تعداد مهاجمين، دو تن بوده و نخست يکى از آنها خود را منفجر کرده و دومى از سوى محافظين ظاهر قدير کشته شده، که واسکت انتحارى اش از سوى تيم انجنيرى انفجارداده شده است.

اما موصوف در مورد تلفات و جراحات گفت که علاوه بر مهاجمين انتحارى، دو محافظ قدير نيز کشته شده و دو تن ديگر جراحت برداشته اند.

به اساس معلومات مسوولين، در اين رويداد به کس ديگر آسيب نرسيده و تحقيقات در اين مورد جريان دارد؛ تا مشخص گردد که مهاجم انتحارى، چطور به خانۀ ظاهر قدير رسيده بود.

از سويى هم تاکنون کسى مسووليت اين رويداد را بر عهده نگرفته است؛ اما ظاهر قدير به روز جمعۀ گذشته  سخنان شديدى را در مورد سرکوب نمودن گروه داعش، در يک نشست بزرگ در شهر جلال آباد اظهار داشته بود.

Comments are closed.


Hit Counter provided by technology news